Shabtabnews @shabtabnews

پایگاه" #شب_تاب"منعکس کننده اخبار مهم روز به صورت تحلیلی و موارد نقض حقوق بشر همراه با گزیده ای از فعالیتهای نهادهای حقوق بشری است.

shabtabnews.com/

10,012 posts 1,134 followers 354 following

Instagram photos and videos

ناله های علم الهدی از شکست در برابر خبر و آگاهی رسانی رسانه های آزاد و مردمی در فضای مجازی : «به دشمن اتوبان چهار بانده داده شده ولی برای مدافعین داخلی جاده خاکی می‌دهند!

امروز دشمن درصدد است که با همه قدرت و همه توطئه‌ها، این جریان (نظام ولایت‌فقیه) را در صفحه کره زمین براندازی کند!» پهنای باندی که به تلگرام در این کشور داده شده است، ۵۰۰ گیگابایت است در حالی که پهنای باندی که به شبکه‌‌های اجتماعی داخلی داده شده، ۳۲ گیگابایت است، به دشمن اتوبان چهار بانده داده شده ولی برای مدافعین داخلی جاده خاکی می‌دهند.

رهبری فرمودند تلگرام فیلتر و تعطیل شود. به صورت اسمی، تلگرام فیلتر شد ولی در کنارش، دو نرم‌افزار ایجاد کردند تا تلگرام بر فضای مجازی مسلط باشد. فضای مجاری امروز زندگی و فضای فرهنگی برای مردم ماست و باید بر آفت‌های فرهنگی بی‌‌تفاوت باشیم؟
#علم_الهدا #دشمن #فرهنگي #مردم

13  

۲۳ آذر - اصفهان : تجمع کشاورزان و حقابه دارن ستمدیده خوراسگان در شرق در محل تحصن همیشگی مقابل میدان تره بار خوراسگان با شعار : « تا آب نیاد به رود خونه بر نمیگردیم به خونه »
#اصفهان#كشاورزان #اعتصاب #تحصن

7  

تصویری از مراسم خاکسپاری مرحوم وحید صیادی نصیری این مراسم امروز با كنترل ماموران لباس شخصی و حضور خانواده و دوستدارن مرحوم وحید صیادی نصیری برگزار شد.

#مراسم_خاكسپاري #صياد_نصيري

14  

شکست مسلم تلاشهای نظام برای پایین آوردن دروغین نرخ ارز حسین راغفر از اقتصاددانهای حامی نظام در مصاحبه با یورونیوز : با دلار ۸ هزار تومان هم اقتصاد ایران ورشکسته خواهد شد و تا پایان سال تورم بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد خواهد بود. پایین نگھداشتن بھای ارز برای نظام بسیار پر ھزینە است بویژە در صورتیکە مردم دلارھای خود را تزریق نکنند.
#تزريق #دلار #ارز #نظام

7  

هدف آمریکا به صفر رساندن صادرات نفت ایران است. اجرای تحریم‌های بی سابقه و بی رحمانه نفتی آمریکا از زبان بیژن زنگنه: شرکت روسی که پالایشگاهی را در هند خریده، نمی‌تواند از ایران نفت بخرد چون دولت هند اجازه نداد.
#آمريكا #تحريمها #نفت_ايران #هند #بيژن_زنگنه

8  

انزوای بی سابقه نظام در جهان پس از تحریمهای آمریکا شرکت آل ایتالیا خبر داد از آغاز ماه ژانویه پروازها به تهران متوقف خواهند شد.

این تصمیم بعد از بازگشت تحریمهای آمریکا علیه حکومت ایران اتخاذ شده است. آخرین پرواز از رم به تهران در پایان ماه دسامبر ۲۰۱۸ خواهد بود. پول بلیط مسافرانی که برای سال ۲۰۱۹ رزرو کرده بودند نیز برگردانده خواهد شد.

لازم به ذکر است که قبل از آل ایتالیا، شرکتهای هواپیمایی «بریتیش ایرویزو», «ایرفرانس» و «کی ال ام» هم پروازهای خود را به پایتخت ایران را متوقف کرده بودند.
#اير_فرانس #پروازها #پايتخت_ايران #پروازها #ايتاليا_اير

7  

توییتر وزارت خارجه آمریکا : وزیر خارجه پمپئو: برجام اولین چیزی بود که ناکارآمد بود. فعالیتهای موشکی بالستیک ایران در طول برجام اتفاق افتادند. برجام در مهار ترور در اروپا، یا ایجاد نیرویی معادل حزب الله لبنان در یمن، فعالیتهای بدخواهانه رژیم ایران در عراق و فعالیتهای موشکی موفق نبود
#توييتر #وزارت_امور_خارجه #لبنان #يمن #ايران #عراق

20  

افغانستان ایران را دور زد
افغانستان بدون عبور از ایران به اروپا رسید افتتاح خط ترانزیت زمینی افغانستان - ترکمنستان - آذربایجان - گرجستان - ترکیه - اروپا
#خط_زميني #افغانستان #تركمنستان #آذربايجان #تركيه #اروپا #ترانزيت

10  

طنز بی قانون: آشنا: روحانی باید دنده معکوس بکشد روحانی: دارم با دنده یک میرم چجوری معکوس بکشم؟!
#روحاني #معموس #طنز #قانون

10  

واکنش وزارت امور خارجه آمریکا به مرگ وحید صیادی نصیری در زندان قم

معاون سخنگوی وزارت خارجه: وحید صیادی نصیری بی آنکه صدایش به دنیای بیرون برسد در زندان رنج کشید و او تنها یکی از بسیار زندانیانی است که ناعادلانه در چنگال امیال رژیم ایران هستند.
#رژيم_ايران #زندانيان #وحيد_صيادي #وزارت_خارجه

5  

۲۰ آذر - حضور چشمگیر شیرزنان اهواز در قیام کارگران کفن پوش فولاد با شعار «تورم گرانی پاسخ بده روحانی» خروش قهرمانانه کارگران کفن پوش فولاد اهواز در سی و دومین روز اعتصاب کارگران مقابل سرپرستی بانک ملی اهواز کفن پوشان اهواز بهترین الگو برای سایر شهرهای کشور هستند. امروز همبستگی با کارگران اهواز و پیوستن به قیام آنها وظیفه همه ایرانیان در تمام شهرهای کشور است.
#شير_زنان_اهواز #ايرانيان #كارگران_كفن_پوش_اهواز

13  

سازمان جهانی «جوانان برای حقوق بشر» در مراسمی به مناسبت ۷۰ سالگی اعلامیه حقوق بشر، جایزه سال ۲۰۱۸ خود را به داریوش اقبالی هنرمند، فعال اجتماعی و بنیانگذار بنیاد آینه اهدا کرد.
#داريوش_اقبالي #هنرمند_فعال #جوانان_حقوق_بشر

16