Shirin Nariman @snariman

883 posts 932 followers 215 following

Instagram photos and videos

يك روز در اغوش #اخوند #خاتمي و دار و دسته و يك روز هم با #شازده #رضا. شفافي اين خانم @masih.alinejad رو به اختيار خودتون ميگذارم. ايشون بيشتر تو فكر جيبشىون هست نه اينكه تغيير #رژيم بخواهد. وقتي رژيم عوض بشه ايشون هم از كار و كاسبي ميفته

46  

#Repost @ali.javanmardi with @get_repost
・・・
آواتودی مهناز افشار را متهم میکند!

آواتودی

تبلیغ مهناز افشار هنر پیشە و سلبریتی سرشناس برای استفادە از آمپول نالوکسان، جنجالی شدە است. درحالیکە کارشناسان پزشکی می گویند این دارو فقط برای احیای بیمار در اتاق عمل استفادە می شود و فروش آن بدون نسخە پزشک خطرناک و غیر قانونی است، خانم افشار از محبوبیت خود استفادە کرد تا مصرف این دارو را گسترش بدهد.

مهناز افشار در ویدیویی توجیھی مدعی شد سازمان بهداشت جهانی تبلیغات او را تایید می کند. آواتودی با سازمان بهداشت جهانی تماس گرفتە و برخلاف صحبتهای خانم افشار هیچ کارشناسی تایید نمی کند کە نالوکسان Naloxone بدون نسخە پزشک تجویز شود و حتی فراتر از این پزشکان هم باید برای دریافت این دارو رجیستر یا ثبت نام کنند.

شما هم میتوانید برای تایید این موضوع با شمارە ٠٠٤١٢٢٧٩١٢١١١ تماس بگیرید.

ولی مسالە بە اینجا ختم نمیشود. خانم افشار در ویدیوی توجیهی خود کە در یوتیوب آواتودی میتوانید ببینید مدعی شد کە او وارد کنندە این دارو نیست. ولی توضیح نداد کە همسرش آقای یاسین رامین از طریق پدرش این دارو را وارد کردە است.

آقای رامین و دوستانش در سال ٢٠١٤ رجیستر کردە و همانطور کە در عکسی کە در سایت آواتودی گذاشتە پیداست کە از وبسایت سازمان بهداشت جهانی است در تاریخ ٧/٧/٢٠١٧ یعنی سال گذشتە مھلت مجوز این دارو بە پایان رسیدە است.

یاسین رامین همسر مهناز افشار بدلیل واردات شیرهای خشک فاسد در تابستان ٩٥ دستگیر شد ولی از نفوذ آقازادگی خود استفادە کرد و بدون مجازات آزاد شد.

طبق تحقیقات آواتودی پروندە یاسین رامین در شعبە ١٠٥٨ دادگاه کیفری کارکنان دولت بدون رسیدگی بستە شد. یاسین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد در دولتهای نهم و دهم و مشاور محمود احمدی نژاد بود، فردی کە بعنوان قصاب مطبوعات شناختە شد.
آنچە کە مهناز افشار از آن میترسید را آواتودی برملا کرد.

خانم افشار لازمست پاسخ بدهد و بدلیل دروغگویی از مخاطبانش پوزش خواهی کند.

بویژە آنکە تحقیقات ما نشان می دهد آقازادە همسرش از شرایط مالی فوق عالی برخوردار است و لزومی ندارد برای فروش دارویی تبلیغ کند کە حتی مھلت رجیستر آن بە پایان رسیدە و فروش آن بدون نسخە پزشک ممنوع است.

آواتودی حاضر است هرگونە توضیح خانم مهناز افشار را بدون سانسور منتشر کند.
لینک خبر با عکس و ویدیو در وبسایت آواتودی موجود است

16  

يادگار كثافت #امام با يك #ژن #انگل ديگر. با لباسهاي #صهيونيستي در يك كشور #امپرياليستى

28  

يعني وقاحت رو ببين

13  

#خرافات مسخره يعني اين. #كفن ضد عذاب؟؟؟؟ 😂😂😡😡 #حماقت

12  

<<وآی به روزی که افتد پردها >>
نامه یک زندانی سیاسی سابق درباره سابقه قاسم شعله سعدی به عنوان دادستان درنیشابور
نامه ای از یک زندانی سیاسی سابق که بخشی از سابقه ناگفته شعله سعدی به عنوان دادستان در نیشابور را بیان می کند. چیزی که وی در زندگینامه خود آن را پنهان کرده است! غافل از اینکه آنانکه وی را می شناسند هنوز سر بر زمین ننهاده اند!….. در زندگی خاطراتی هستند که هرگز فراموش نمی شوند و برای من سالهای ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۴ چنین بود . من شکوفه م در ۹ مرداد ۱۳۶۰ در شهر نیشابور دستگیر شدم به اتهام هواداری از سازمان مجاهدین خلق در حالیکه ۱۷ سال داشتم. در زندان در کنار دیگر یاران که همگی تقریبا هم سن و سال من بودند و با یکدیگر در یک مدرسه درس می خواندیم شاهد دردها ، شکنجه ها ، دستگیریها و …بودیم .

حاکم شرع نامش طباطبایی بود و بر سه شهر نیشابور سبزوار و فریمان حکمفرمایی می کرد دادستان هنر بخش نام داشت و معاونی داشت به نام صادقی که یک جنایتکار کامل بود .تا شهریور ۶۰ شکنجه و شلاق و … بود اما اعدام نه تا اینکه گفتند دادستان عوض شده چون دادستان قبلی تقاضای حکم اعدام نمی کرده .
دادستان جدید قاسم شعله سعدی نام داشت می گفتند حقوقدان است و تحصیلکرده ؛ با آمدن وی و گروه جدیدی از شکنجه گران به اصطلاح تحصیلکرده که همراه خودش اورد چون : همت نوروزی ، علی تو زنده جانی ، محمد طبیعی، سعید شمشیرگران در کنار پاسداران و جلادانی که سابقا بودند چون : غلام سلیمانی (هم اکنون در دادگاه نیشابور بازپرس است) علی موسوی ، یساقی ، علی پیرگزی، علی فایقی ، شوشتری( سرکرده سپاه پاسداران که بعد ها توسط گروه ریگی منفجر شد ) و بسیاری دیگر . از ۱۹ شهریور ۶۰ با اعدام ۱۰ مجاهد خلق اعدامها شروع شد . شهریور مهر آبان آذر دی بهمن و … پشت سر هم نه تنها در نیشابور بلکه در سبزوار و فریمان نیز . چه جوانها که به تیرهای تیر باران سپرده شدند و اینان با قهقهه تیر خلاص ها را می شمردند . آتش زدن مجاهد خلق زهره نوری زاده به نام اینکه خودسوزی کرده هرگز شبی که وی را به آتش کشیدند و فریادهای دردآلود ش را از خاطر نخواهم برد .

و این وضع ادامه داشت تا سال ۶۲ که ما را به زندان وکیل آباد مشهد منتقل کردند . شنیدیم طباطبایی حاکم شرع چند شهر بزرگتر شده و شعله سعدی به شیراز منتقل گردیده و بعدها که از زندان آزاد شده بودم شنیدم نماینده مجلس شده .( برای شناخت وی به سایت خودش مراجعه کنید و اینکه از این سالها هیچ ننوشته ) حال می بینیم همین افراد اپوزیسیون شده اند و دم از آزادیخواهی و مبارزه میزنند و سعی می کنند با این شیوه دستهای خون آلود را در

10  

‍‍ 🔰باز داشت سردار سرتیپ عبادالله عبداللهی فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه در دوبی
👈به گفته یک منبع موثق درقرارگاه سازندگی خاتم سپاه،روزشنبه ۱۰آذر پلیس دوبی سردار سرتیپ پاسدار عبادالله عبداللهی فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم سپاه را بهمراه فردی دیگری بازدداشت کرد.
👈روزشنبه ساعت 8شب گشت پلیس دوبی به یک خودرو لندکروزسربی رنگ با سه سرنشین مشکوک می‌شود. گشت پلیس پس از یک تعقیب و گریز نیم ساعته، موفق به متوقف کردن این خودرو می‌شود. راننده خودرو با استفاده از تاریکی هوا متواری می‌شود. پلیس در بازرسی از خودرو متوقف شده، حدود ۱۰۰میلیون دلار به‌صورت اسکناس و مقادیر متنابهی شمش طلا کشف می‌کند
👈دوسرنشین دستگیر شده به ایستگاه پلیس البرشا AL – BARSHA منتقل می‌شوند.در احراز هویت و بازجویی از نفرات دستگیر شده، اسامی باز داشت شدگان عبادالله عبداللهی و افشاری اعلام می‌شود. راننده خودرو که یک فرد بومی است هنوز متواری است
👈گفته می‌شود آقای افشاری که بهمراه عبادالله عبداللهی دستگیرشده از معاونان ارشدحسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه بفيه در كامنت

14  

در بيست و سومين همياري سيماي ازادي بيش از ٦ ميليون دلار از هوادارا ن مقاومت از داخل و خارج شد. از كمك ١ #دلار تا ١ #ميليون #دلار. مسيله مقدار پول نيست مسيله حمايت از يك #اپوزيسيون #ملي #ميهني است. مقاومتي كه روي داشته هاي خودش قدم بر ميداره. تازه اينهم در فضاي اختناق. اين نشانه داشتن پايه هاي مردمي واقعي است نه به يدك كشيدن مقام پدري در هر دو دوران. #پيروزي و #سرنگوني اين رژيم نزديك هست و بزودي شاهد #ازادي #ايران خواهيم بود. از همه دست اندركاران @simayeazadiiiiiiiiii @pakeshadiiranntv بخاطر كارهاشون به سهم خودم تشكر ميكنم. @usadarfarsi #ايران #تهران #مشهد #اصفهان #مجاهدين #همياري #simayazadi #ازادی #كرج #تبريز #اهواز #شيراز #ابادان #خوزستان #فولاد #هفت_تپه

21  

14  

12